• Riadiace pozície & špecialisti

Informácia zo zákulisia

Vývojár káblových zväzkov

Lucia, dizajnérka káblových zväzkov zo servisného centra, zohráva kľúčové spojenie medzi návrhom na rysovacej doske a finálnym produktom.

Môj príbeh v spoločnosti LEONI

Volám sa Lucia a od roku 2018 pracujem ako vývojárka dizajnu káblových zväzkov Service Center Site LEONI v Dubnici nad Váhom. V štúdiu som pokračovala na Žilinskej univerzite, kde som úspešne ukončila štúdium v odbore dopravné inžinierstvo.

Päť rokov v spoločnosti LEONI mi poskytlo neoceniteľné skúsenosti. Podieľala som sa na viacerých projektoch, vrátane návrhu vozidiel Cupra, ktoré boli vizuálne pôsobivé. Okrem projektov je mojím skutočným úspechom v spoločnosti LEONI osobný rast. Počas môjho pôsobenia som sa naučila zvládať stres, orientovať sa v náročných situáciách a oceniť ducha spolupráce, v ktorom sú ľudia ochotní pomôcť, keď je to potrebné. Moja práca je neoddeliteľnou súčasťou rozsiahleho procesu, ktorý premosťuje medzeru medzi rysovacou doskou a finálnym produktom, ktorý v konečnom dôsledku slúži ľuďom, ako som ja.

Toto je moja práca

Zodpovedám za 2D implementáciu jednotlivých častí kábloviek pre SEAT a AUDI. Takže počas dňa dostávam postupne inštrukcie od mojich kolegov z pobočky v Barcelone a následne upravujem a vytváram výkresy podľa zadania. Výkres po mojom dokončení ide späť kolegom do Barcelony. Keď zrovna neupravujem ani nevytváram naše výkresy, pomáham mojim kolegom v kancelárii. Zdieľame naše zručnosti v niektorých špecifických požiadavkách zákazníka. 

Som automobilový nadšenec, takže vidieť čo prichádza a cítiť, že moja práca je súčasťou automobilovej budúcnosti je skvelé. Hneď za týmto sú moji kolegovia. Našla som tu priateľstvá, ktoré vydržia a myslím si, že je dobré sa cítiť v práci takmer ako doma. 

Moje najdôležitejšie momenty

Keď som nastúpila do spoločnosti, išla som do Barcelony na školenie, aby som spoznala mojich kolegov v Barcelone a dokázala som si priradiť tváre k mailových účtom, čo bolo naozaj perfektné. Z kolegov sa stali priatelia. Myslím si, že to je stále jedna z mojich dobrých spomienok a aj jej druhá časť, kedy sme po práci mohli spoznávať mesto ako také a ochutnať lokálne jedlo. 

Môj pohľad na spoločnosť LEONI ako zamestnávateľa

Najskôr to bola pre mňa dobrá príležitosť po vysokej škole, ale po piatich rokoch sa cítim ako podstatný člen tejto našej skupiny. Určite existujú aj výhody mimo „peňažnej“ stránky, ako napríklad práca z domu, ktorá je perfektným doplnkom. Samozrejme, že sa musí pracovať, či už v kancelárii alebo mimo nej, ale niekedy neopustiť pohodlie domova v papučkách, keď vonku prší, je obrovský bonus. 

Okrem toho som tu našla ľudí, ktorí sú rovnako zmýšľajúci ako ja a vďaka ktorým sa cítim skvele. Každý je ochotný pomôcť v núdzi, takže na ľudí okolo mňa sa naozaj nemôžem sťažovať.

Mám dobrého tímového lídra i vedúceho, ktorý ma nikdy neodmietli. Aj ľudia v Barcelone mi rozumejú a pracujeme na riešení, ak sa na našej ceste vyskytne prekážka. Nikdy som nemala pocit, že by som mala držať svoje nápady bokom a ignorovať problém, pretože by sa aj tak nevyriešil.

LEONI  v troch slovách? Férovosť, priatelia, lojalita alebo autá, kábliky, ľudia – záleží na tom, ako sa na to pozrieme.

Chcete prekonať sami seba?

Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Nájdite si prácu